dowolna

Domy z aneksem kuchennym Mogilany - Lista ofert sprzedaży i najmu

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

995 000 zł143,15 m² 6 950,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

The Partners Premium Real Estate prezentuje na sprzedaż dwa nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Mogilanach - stan deweloperski. To jedna z niewielu ofert w tej okolicy z taką.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł132,34 m² 6 339,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Szukasz miejsca, które połączy spokój podmiejskiego życia z błyskawicznym dojazdem do Krakowa? Zależy Ci na przemyślanym układzie, w którym każdy z domowników znajdzie swój własny.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł300 m² 2 596,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom Z ogrodem W cenie mieszkania! atrakcyjna cena - mogilany, tylko 15 minut od krakowa Świetna propozycja zarówno dla rodzin, jak i inwestorów! Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł204,54 m² 5 133,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom o powierzchni użytkowej 133 m + strych. Położony na działce 7,5a w miejscowości Mogilany , pod Krakowem. Technologia i oszczędność:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 299 000 zł162,40 m² 7 998,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Dom o podwyższonym standardzie budowy. Gotowy do odbioru, również z możliwością wykończenia pod klucz na życzenie jako opcja dodatkowa. Miejsce zostało starannie dobrane. Z salonu mamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 000 zł168 m² 10 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Do sprzedaży mamy przyjemność zaprezentować Państwu wykończony w wysokim standardzie i gotowy do zamieszkania dom, z tarasem i pięknym ogródkiem, położony w Mogilanach na.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

2 376 000 zł221,48 m² 10 727,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Podmiejska willa 221 M2 położona na południowych wzgórzach krakowa N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż wolnostojącą willę o pow. 221 m2 na działce o pow. 1010 m2. Położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł141 m² 70,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny dom o pow. 145 m położony na działce o pow. 4 ar na strzeżonym osiedlu Parkowe Wzgórze. Inwestycja Parkowe Wzgórze to wyjątkowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł90,30 m² 13 831,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż luksusowy dom w zabudowie szeregowej w Mogilanach. Lokalizacja i jej atuty: dom szeregowy zlokalizowany jest przy ulicy Świątnickiej w Mogilanach, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 000 zł350 m² 14 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować imponującą rezydencję o powierzchni 350 m , położoną na malowniczej działce o powierzchni 7 400 m , zlokalizowanej w Mogilanach. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 000 zł168 m² 10 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom Libertów / Mogilany - luksusowa zabudowa bliźniacza, prestiżowe osiedle Agencja Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować pięknie doświetlony dom w zabudowie bliźniaczej, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł250 m² 5 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro Nieruchomości Smart Estate ma przyjemność zaprezentować nowoczesny i wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 250m2 działka budowlana 13arowa. Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł145 m² 68,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny dom o powierzchni 145 m położony na działce o pow. 4 ar na strzeżonym osiedlu Parkowe Wzgórze. Inwestycja Parkowe Wzgórze to wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł145 m² 62,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł129 m² 8 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Dom W stanie deweloperskim , na widokowej działce. Ekonomiczny , w cichej i spokojnej okolicy w południowej, słonecznej części Mogilan z widokiem na góry. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 000 zł221,47 m² 10 385,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Osiedle Willowe pod Krakowem Nowe domy wolnostojące pod Krakowem w sąsiedztwie lasu i ciszy oraz z terenem rekreacyjnym dla mieszkańców! Kupujący nie płaci podatku pcc-2 rynek pierwotny.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł141 m² 163,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł900 m² 4 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową rezydencję klasy premium na sprzedaż, położoną w Olszowicach, zaledwie około 10 km od centrum Krakowa. To imponująca, wolnostojąca willa.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł141 m² 14 113 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 130 m2 położony na osiedlu zamkniętym i chronionym w Mogilanach/.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł145 m² 61,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł141 m² 63,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł340 m² 8 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Piękny, wyjątkowy dom położony na widokowej działce (36 ar) przylegającej do prywatnego lasu (20ar) w spokojnej i malowniczej lokalizacji Mogilany, zaledwie 15 km od centrum Krakowa. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

830 000 zł100 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Mamy na sprzedaż pół bliźniaka o powierzchni 100 m2 w Mogilanach. Na parterze duży salon z aneksem kuchennym, łazienka, gabinet. Klatka schodowa betonowa, na pierwszym piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mogilany dom - o powierzchni 110 m2 (użytkowa 95m2), wybudowany w 2025 r., według projektu firmy Archon "Dom pod Limbami 2". Atuty. zaciszne położenie nieruchomości dogodny dojazd do Zakopianki.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł89,28 m² 13 429,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:354 m²

Komfortowy, słoneczny dom | widokowe Mogilany | 12 km od Krakowa Na sprzedaż funkcjonalny i bardzo zadbany dom w zabudowie bliźniaczej z 2015 roku, położony w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mogilany,małopolskie

650 000 zł111 m² 5 855,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowe, wolnostojący dom W mogilanach Z bajecznymi widokami na kraków I bielany na dużej działce. Prezentuję na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 111 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Górska

Mogilany,małopolskie

1 750 000 zł141 m² 12 411 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wykończony , wyposażony na widokowej , południowej działce ( Tatry i Babia Góra) , blisko lasu Powierzchnia około 140m2 Na parterze : wiatrołap , aneks kuchenny otwarty na salon , jadalnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mogilany,małopolskie

1 050 000 zł129 m² 8 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mogilany

Mogilany,małopolskie

1 199 000 zł130 m² 9 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą, nowego domu o powierzchni 130 m2, które jest w stanie deweloperskim w Mogilanach. Przedmiotem oferty jest nowy, 2 piętrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Leszczynowa

Mogilany,małopolskie

3 700 zł97 m² 38,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mogilany- na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użyt. 97 m2 wzniesiony w tradycyjnej technologii na widokowej działce o powierzchni 300 m2. Działka ogrodzona z miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Parkowe Wzgórze

Mogilany,małopolskie

1 990 000 zł168 m² 11 845,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dzień dobry W ramach oferty przedstawiamy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 168 m , położony na zamkniętym osiedlu Parkowe Wzgórze pod Krakowem. Teren osiedla jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mogilany

Mogilany,małopolskie

1 400 000 zł152 m² 9 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Biuro Nieruchomości Helton ma ogromną przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domów wolnostojących z dwustanowiskowym garażem, zlokalizowanych na południu Krakowa w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mogilany,małopolskie

1 274 700 zł175 m² 7 284 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Nowy dom wolnostojący w spokojnej, cichej okolicy - idealny dla rodziny! Na sprzedaż przestronny dom w stanie deweloperskim o powierzchni 175 m , z dużym ogrodem (ok. 5 arów),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mogilany

Mogilany,małopolskie

1 999 999 zł280 m² 7 142,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Luksusowy dom z jacuzzi, sauną i prywatnym boiskiem - gotowy do zamieszkania! Biuro Nieruchomości aprest prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mogilany

Mogilany,małopolskie

1 450 000 zł157 m² 9 257,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:423 m²

Nowoczesny dom w zielonej okolicy funkcjonalność, spokój i bliskość Krakowa Na sprzedaż nowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 156,63 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Mogilany,małopolskie

785 000 zł92 m² 8 579 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Więcej informacji 604*196*759 Jeśli szukasz domu w lokalizacji świetnie skomunikowanej z Krakowem, to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

1 275 000 zł175 m² 7 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dom wolnostojący - nowy W cichej okolicy! Zadzwoń i umów się na spotkanie! Duży dom, stan deweloperski, 2 balkony, duży ogródek - świetna komunikacja - wszystko czego potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mogilany,małopolskie

2 089 000 zł300 m² 6 963,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży sześciopokojowego domu o powierzchni 300 m2, położonego w miejscowości Mogilany na ulicy Krótkiej. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mogilany

Mogilany,małopolskie

3 500 000 zł244 m² 14 361,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Podmiejska willa 244 M2 położona na południowych wzgórzach krakowa N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż wolnostojącą willę o pow. 244 m2 na działce o pow. 1390 m2. Położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mogilany

Mogilany,małopolskie

3 150 000 zł221 m² 14 223,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Home Estate Nieruchomości prezentuje Ekskluzywne wille w idyllicznym otoczeniu, tylko 14 km od centrum Krakowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą niepowtarzalnej willi o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krótka

Mogilany,małopolskie

2 089 000 zł300 m² 6 963,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij