dowolna

Domy z poddaszem Mogilany - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Mogilany

Mogilany,małopolskie

1 949 000 zł261 m² 7 474,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Widokowa działka - 15 arów - wysoki standard N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży duży, komfortowy dom o powierzchni całkowitej 261m2 oraz pow. użytkowej 217m2 położony na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mogilany,małopolskie

1 040 000 zł144 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowa inwestycja nowoczesnych domów wolnostojących z garażem w bryle budynku. Stan deweloperski plus. Działka o powierzchni 7 ar w całości ogrodzona, wyrównana z przodu podjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

729 486 zł90 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej - podkrakowskie Mogilany- gotowe do odbioru zakup bez prowizji I pcc metraż: 90,06 m2 cena: 729 486 pln miejsce postojowe W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

765 085 zł90 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mogilany - funkcjonalne mieszkanie Z ogródkiem Doradcy Home Drop mają przyjemność przedstawić mieszkanie o powierzchni 90,01 m2 na sprzedaż położone w Mogilanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

729 486 zł90 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

0% prowizji - zakup od dewelopera - 0% podatku mogilany - mieszkanie dwupoziomowe w kameralnym budynku. Miejsce postojowe W cenie Oferujemy 2 poziomowy apartament (b1) o powierzchni 90,06 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

729 081 zł90 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

0% prowizji - zakup od dewelopera - 0% podatku mogilany - mieszkanie w kameralnym budynku miejsce postojowe W cenie Oferujemy 2 poziomowy apartament (zz1) o powierzchni 90,01 m2 z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

740 745 zł91 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

0% prowizji - zakup od dewelopera - 0% podatku mogilany - mieszkanie dwupoziomowe w kameralnym budynku miejsce postojowe W cenie Oferujemy 2 poziomowy apartament (n22) o powierzchni 91,45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mogilany

Mogilany,małopolskie

950 000 zł131 m² 7 225,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferujemy na sprzedaż piękny, tradycyjny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 131,5m 2 z pięcioma pokojami. Położony jest w południowej części Mogilan z zachwycający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

743 100 zł92 m² 8 100,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:42 m²

Prezentuje dwupoziomowe mieszkanie w domu w zabudowie bliźniaczej w podkrakowskich Mogilanach przy ul. Świątnickiej Cena 8100/m2 (miejsca postojowe w cenie). Na powierzchnię 91,74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Mogilany,małopolskie

728 700 zł90 m² 8 100,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 m²

Kameralne osiedle Zielone Mogilany Bez pcc 0% Prowizji Mam przyjemność zaprezentować dwupoziomowe mieszkanie w domu w zabudowie bliźniaczej w podkrakowskich Mogilanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

728 676 zł90 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji - zakup od dewelopera - 0% podatku mogilany - mieszkanie dwupoziomowe w kameralnym budynku. Miejsce postojowe W cenie Oferujemy 2 poziomowy apartament (g1) o powierzchni 89,96 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

740 745 zł91 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

740 583 zł91 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji - zakup od dewelopera - 0% podatku mogilany - mieszkanie w kameralnym budynku miejsce postojowe W cenie Oferujemy 2 poziomowy apartament (j2) o powierzchni 91,43 m2 z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mogilany

Mogilany,małopolskie

728 700 zł90 m² 8 100,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bliźniak w cenie mieszkania w kameralnej inwestycji w Mogilanach. oraz pcc. Oferujemy Państwu 4 pokojowy bliźniak w kameralnej inwestycji w podkrakowskich Mogilanach. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mogilany

Mogilany,małopolskie

740 745 zł91 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Górska

Mogilany,małopolskie

859 000 zł170 m² 5 052,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Perfect estate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni 110m2 (dół) + całe poddasze do adaptacji ok 70m2 znajdującego się na 17 ar działce (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mogilany

Mogilany,małopolskie

1 290 000 zł262 m² 4 923,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:949 m²

Szukasz domu dla swojej rodziny a moze jesteś inwestorem i chciałbyś zainwestować w dom z mozliwością zrobienia 3 niezależnych mieszkań blisko miasta Krakowa? Moja oferta powinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mogilany

Mogilany,małopolskie

740 600 zł92 m² 8 078,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Bliźniak w cenie mieszkania w kameralnej inwestycji w Mogilanach - ostatnie sztuki. oraz pcc. Oferujemy Państwu 4 pokojowy bliźniak w kameralnej inwestycji w podkrakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skawińska

Mogilany,małopolskie

1 275 000 zł185 m² 6 887,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:523 m²

Dom bliźniak dla rodziny w Mogilanach, w cichej okolicy w otoczeniu zieleni (rezerwat Przyrody "cieszynianka") i domów jednorodzinnych. Najważniejsze atuty: - łatwy dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

729 081 zł90 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Mogilany - funkcjonalne mieszkanie Z ogródkiem Doradcy Home Drop mają przyjemność przedstawić mieszkanie nr 57j o powierzchni 90,01 m2 na sprzedaż położone w Mogilanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

674 700 zł90 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Spełnienie marzeń o idealnym, komfortowym mieszkaniu dla tych, którzy szukają wyciszenia wśród zieleni, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mogilany

Mogilany,małopolskie

675 500 zł90 m² 7 501 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Osiedle w podkrakowskich Mogilanach, w odległości około 15 km od centrum Krakowa. Spełnienie marzeń o idealnym, komfortowym mieszkaniu dla tych, którzy szukają wyciszenia wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

709 280 zł92 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

677 174 zł92 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Mogilany - funkcjonalne mieszkanie Z ogródkiem Doradcy Home Drop mają przyjemność przedstawić mieszkanie nr 57g o powierzchni 91,51 m2 na sprzedaż położone w Mogilanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

677 174 zł92 m² 7 387,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Mogilany - funkcjonalne mieszkanie Z ogródkiem Doradcy Home Drop mają przyjemność przedstawić mieszkanie o powierzchni 91,67 m2 na sprzedaż położone w Mogilanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

738 082 zł90 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Mogilany - funkcjonalne mieszkanie Z ogródkiem 104 m2 Doradcy Home Drop mają przyjemność przedstawić mieszkanie nr 57g o powierzchni 90,01 m2 na sprzedaż położone w Mogilanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mogilany

Mogilany,małopolskie

820 000 zł168 m² 4 885,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wolnostojący dom Z garażem oraz dużym ogrodem - mogilany N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 125,14 m2 posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

677 174 zł92 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mogilany

Mogilany,małopolskie

690 000 zł144 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowa inwestycja nowoczesnych domów wolnostojących z garażem w bryle budynku. Stan surowy zamknięty z możliwością doprowadzenia do stanu deweloperskiego. Działka o powierzchni 7 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mogilany

Mogilany,małopolskie

1 800 000 zł211 m² 11 358,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Emmerson oferuje: atrakcyjny, pięknie położony dom jednorodzinny tuż za granicami Krakowa. Dom budowany dla siebie z materiałów najwyższej półki. Technologia tradycyjna+ ocieplenie+ tynk zew.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mogilany

Mogilany,małopolskie

850 000 zł185 m² 45,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący + do wyboru wielkość działki 10a /12a / 14a Extra Broker ma przyjemność zaprezentować niesamowicie nowoczesny dom wolnostojący Z zapierającym dech W piersiach widokiem - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Celiny

Mogilany,małopolskie

950 000 zł154 m² 61,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Extra Broker ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący do sprzedaży w stanie deweloperskim z 4 pokojami, tarasem oraz ogrodem w Pięknych Mogilanach! Jeśli szukasz domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mogilany

Mogilany,małopolskie

970 000 zł168 m² 5 778,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mogilany

Mogilany,małopolskie

1 090 000 zł173 m² 6 300,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Komfortowy dom pompa ciepła, rekuperacja - 4 sypialnie - 3 łazienki w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 173 m w tym garaż 23 m . Blisko szkoły podstawowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zakopiańska

Mogilany,małopolskie

1 870 000 zł290 m² 6 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Mogilany - rejon ulicy zakopiańskiej -dwurodzinny dom N20 Nieruchomości oferuje bardzo komfortowy, solidny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej około 290 m2 , położony na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mogilany

Mogilany,małopolskie

6 500 zł279 m² 23,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Emmerson oferuje: dom do wynajęcia w Mogilanach położony na stoku południowym z widokiem na Tatry,Babią Górę. Dom z 2015 roku o pow.mieszkalnej 200 m2 i 279 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mogilany

Mogilany,małopolskie

749 000 zł101 m² 7 387 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:228 m²

Więcej informacji: violabiuro: 509 096 lub 049 od pn do pt. w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Jeśli szukasz funkcjonalnego, parterowego domu z użytkowym poddaszem z ogródkiem ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mogilany,małopolskie

1 190 000 zł173 m² 6 871,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Nowy, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się na 4,4-arowej działce w miejscowości Gaj. Dom o powierzchni 173m2, dwukondygnacyjny z dodatkowym poddaszem, budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mogilany

Mogilany,małopolskie

699 000 zł168 m² 4 160,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy dwupoziomowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 168m 2. Dom położony w Mogilanach, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych niskiej zabudowy i terenów zielonych. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkowe Wzgórze

Mogilany,małopolskie

7 200 zł169 m² 42,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

"Parkowe Wzgórze" Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę częściowo umeblowanego, czteropokojowego domu (bliźniak) znajdującego się na ekskluzywnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mogilany

Mogilany,małopolskie

720 000 zł300 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:914 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, z dużym ogrodem, położony w cichej i spokojnej okolicy, blisko terenów zielonych. Dom położony na działce o powierzchni 914 m2 w miejscowości.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij